Stolni tenis
Datum objave: 23. travnja 2024.

Državno prvenstvo u parastolnom tenisu

I ove godine na našem popisu natjecanja  našlo se državno prvenstvo u parastolnom tenisu u organizaciji Hrvatskog parastolnoteniskog saveza, ovoga puta u Osijeku. Našu županiju predstavljali su učenici I. G. i B. L., te bivši učenici škole S. R. i S. P. pruživši odlične partije pokazali su postignuti napredak u odnosu na prošlogodišnje natjecanje te ostvarili nekoliko pobjeda.

Treba naglasiti da je konkurencija na ovome natjecanje izrazito jaka budući se radi većinom o sportskim klubovima, te je time naše zadovoljstvo još i veće.

Vid Vučetić, učitelj TZK

Županijska smotra učeničkih zadruga

Na smotri učeničkih zadruga Brodsko-posavske županije održanoj 9. svibnja u SŠ Matije Antuna Reljkovića sudjelovale su voditeljice učeničke zadruge Jasna Biljan i Maja Stanić te učenici keramičke sekcije Martina Lebić i Antonio Ratković s prikazom novog proizvoda -...